Translation Overview (6.x-2.2) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Priority
ca: Prioritat

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: category
ca: categoria

en: High
ca: Alta

en: n/a
ca: n/d

en: type
ca: tipus

en: Promoted
ca: Promogut

en: Created
ca: Creat

en: Ignored
ca: Ignorada

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Ignore
ca: Ignora

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: Not published
ca: No publicat

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Complete
ca: Finalitza

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: Not promoted
ca: No promocionat

en: Not sticky
ca: No estàtic

en: Outdated translation
ca: Traducció caducada

en: <em>and</em> where <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
ca: <em>i</em> on <strong>%a</strong> és <strong>%b</strong>

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
ca: <strong>%a</strong> és <strong>%b</strong>

en: Untranslated
ca: Sense traduir

en: Provides an overview of the translation status of the site's content.
ca: Proporciona un resum de l'estat de les traduccions del contingut del lloc.

en: Multilanguage
ca: Multilingüe

en: Translations of %title
ca: Traduccions de %title

en: The translation priorities have been saved.
ca: S'han desat les prioritats de les traduccions.

en: There was a problem saving the translation priorities.
ca: Hi ha hagut un error al desar les prioritats de les traduccions.

en: Up-to-date translation
ca: Traducció al dia

en: There are no translatable node types on this site.
ca: No hi ha tipus de nodes per a ser traduïts en aquest lloc.

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: The table uses the following symbols to indicate the translation status: !original, !current, !outofdate, !missing.
ca: La taula utilitza els següents símbols per indicar l'estat de les traduccions: !original, !current, !outofdate, !missing.

en: High priority
ca: Prioritat alta

en: completed translation
ca: traducció completada

en: out-of-date translation
ca: traducció desactualitzada

en: untranslated content
ca: contingut sense traduir

en: Click to edit it.
ca: Fes clic per editar-la.

en: Click to add it.
ca: Fes clic per afegir-la.

en: Click to view it.
ca: Fes clic per veure-la.
