Translation Overview (6.x-2.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ
