Translation Overview (6.x-2.2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: type
ne: प्रकार

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Original
ne: असली

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Not published
ne: अप्रकाशित
