Translation Overview (6.x-2.2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: High
si: උසස්‌
