Translation Overview (6.x-2.2) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Reset
ta: மீளமை

en: category
ta: பிரிவு

en: High
ta: உயர்ந்த

en: type
ta: வகை

en: Promoted
ta: மேம்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Ignore
ta: தவிர்

en: Refine
ta: செம்மைப்படுத்துக

en: Undo
ta: மீளச்செய்க

en: Not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: Outdated translation
ta: காலாவதியான மொழிபெயர்ப்பு

en: original
ta: அசல்

en: Translations of %title
ta: %title-ன் மொழிபெயர்ப்புகள்
