Translation Overview (6.x-2.3) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Reset
eu: Garbitu

en: category
eu: kategoria

en: High
eu: Altua

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: type
eu: mota

en: Created
eu: Sortua

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Normal
eu: Arrunta

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Original
eu: Originala

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Complete
eu: Eginda

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: Not sticky
eu: Ez itsaskorra

en: Outdated translation
eu: Itzulpen zaharkitua

en: Out-of-date
eu: Dataz kanpo

en: Untranslated
eu: Itzuli gabe

en: Multilanguage
eu: Hizkuntz aniztasuna

en: original
eu: jatorrizkoa

en: Translations of %title
eu: %title-ren itzulpenak

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: High priority
eu: Lehentasun handia
