Translation Overview (6.x-2.3) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Priority
sk: Priorita

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: category
sk: kategória

en: High
sk: Vysoká

en: n/a
sk: nie je

en: type
sk: typ

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Created
sk: Vytvorené

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: Published
sk: Zverejnené

en: Normal
sk: Normálny

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Original
sk: Originál

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: Not promoted
sk: Nepodporovaný

en: Not sticky
sk: Neprilepený

en: Outdated translation
sk: Preklad je zastaralý

en: <em>and</em> where <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
sk: <em>a</em> kde <strong>%a</strong> je <strong>%b</strong>

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
sk: <strong>%a</strong> je <strong>%b</strong>

en: Out-of-date
sk: Neaktuálny

en: Untranslated
sk: Nepreložené

en: Translation overview
sk: Prehľad prekladu

en: View the translation status of the site's content.
sk: Zobraziť stav prekladu obsahu stránky.

en: Multilanguage
sk: Viacjazyčnosť

en: original
sk: pôvodný

en: Translations of %title
sk: Preklad %title

en: The identifier for a node or set of node translations.
sk: Identifikátor pre uzol alebo skupinu prekladov uzla.

en: The translation priorities have been saved.
sk: Priority prekladov boli uložené.

en: There was a problem saving the translation priorities.
sk: Vyskytol sa problém s ukladaním prekladových priorít.

en: Up-to-date translation
sk: Aktuálny preklad

en: There are no translatable node types on this site.
sk: Nie je žiaden preložitelný obsah na tejto stránke.

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: High priority
sk: Vysoká priorita

en: completed translation
sk: dokončený preklad

en: out-of-date translation
sk: Neaktuálny preklad

en: untranslated content
sk: nepreložený obsah

en: with a note
sk: s poznámkou

en: Click to edit it.
sk: Kliknite pre úpravu.

en: Click to add it.
sk: Kliknite pre pridanie.

en: Click to view it.
sk: Kliknite pre zobrazenie.

en: Translator assigments
sk: Zaradenie prekladateľa

en: View the translations assignments.
sk: Zobraziť zaradenie prekladov.
