Translation Overview (6.x-2.4) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: category
gu: શ્રેણી

en: type
gu: પ્રકાર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Ignore
gu: અવગણો

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત
