Translation Overview (6.x-2.4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: category
mr: गट

en: High
mr: उच्च

en: type
mr: प्रकार

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Normal
mr: साधारण

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा

en: Not published
mr: अप्रकाशित
