Translation Overview (6.x-2.4) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:
