Translation Overview (6.x-2.3) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: High
az: Hündür

en: n/a
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Ignore
az: İqnor et

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Not promoted
az: İrəlilənmir

en: Not sticky
az: Yapışqan deyil

en: original
az: orijinal

en: Source language
az: Mənbə dili
