Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Taxonomy
ar: التصنيفات

en: Save
ar: احفظ

en: Menu
ar: القائمة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Filter
ar: المرَشِّح

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Languages
ar: اللغات

en: Translate
ar: ترجم

en: Delete string
ar: احذف المقطع
