Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Save
ast: Guardar

en: Menu
ast: Menú

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Filter
ast: Filtru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Languages
ast: Llingües
