Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Операции

en: Taxonomy
bg: Класификация

en: Save
bg: Запази

en: Menu
bg: Меню

en: Filter
bg: Филтър

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Original
bg: Оригинал

en: Languages
bg: Езици

en: Translate
bg: Преведи

en: Delete string
bg: Изтриване на стринг
