Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Languages
bs: Jezici

en: Translate
bs: Prevedi
