Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Save
eo: Konservu

en: Menu
eo: Menuo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Translate
eo: Traduku

en: Delete string
eo: Forigi tekston

en: Translation table
eo: Traduka tabelo
