Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: Menu
fa: منو

en: Filter
fa: فیلتر

en: Vocabulary
fa: واژه

en: Languages
fa: زبان ها

en: Translate
fa: ترجمه

en: Delete string
fa: حذف رشته
