Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Save
he: שמירה

en: Menu
he: תפריט

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Filter
he: סינון

en: Vocabulary
he: אוצר מילים

en: Languages
he: שפות

en: Translate
he: תרגם

en: Multilanguage
he: מרובה שפות

en: Delete string
he: מחק מחרוזת

en: - All -
he: - הכל -
