Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Save
ja: 保存

en: Menu
ja: メニュー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Filter
ja: フィルター

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Original
ja: オリジナル

en: Languages
ja: 言語

en: Translate
ja: 翻訳

en: Multilanguage
ja: 多言語

en: Delete string
ja: 文字列の削除

en: Select the vocabulary.
ja: ボキャブラリーを選択してください。

en: - All -
ja: - 全て -
