Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Save
jv: Simpen

en: Content type
jv: Tipe konten

en: Filter
jv: Saringan

en: Vocabulary
jv: Kosakata

en: Languages
jv: Basa-basa

en: Translate
jv: Terjemahna
