Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು
