Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Multilanguage
ku: فرەزمان

en: Delete string
ku: سڕینەوەی ڕیزبەند
