Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Save
lt: Saugoti

en: Menu
lt: Meniu

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Original
lt: Orginalas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Translate
lt: Versti

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: Delete string
lt: Šalinti eilutes

en: - All -
lt: - Visos -
