Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
