Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
