Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Save
sk: Uložiť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Original
sk: Originál

en: Languages
sk: Jazyky

en: Translate
sk: Preložiť

en: Multilanguage
sk: Viacjazyčnosť

en: Delete string
sk: Odstrániť reťazec

en: Translation table
sk: Tabuľka prekladu
