Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Save
th: บันทึก

en: Menu
th: เมนู

en: Filter
th: ตัวกรอง

en: Languages
th: ภาษา

en: Translate
th: แปล

en: Delete string
th: ลบข้อความ
