Translation table (6.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Save
tr: Kaydet

en: Menu
tr: Menü

en: Content type
tr: İçerik türü

en: Filter
tr: Filtre

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Languages
tr: Diller

en: Translate
tr: Çevir

en: Delete string
tr: Yazı sil
