Translation table (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Category
es: Categoría

en: Save
es: Guardar

en: Filter
es: Filtro

en: Multilanguage
es: Multi idioma

en: Translation table
es: Tabla de traducción

en: Translations saved.
es: Traducciones guardadas.
