Translation table (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Category
eu: Kategoria

en: Save
eu: Gorde

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Original
eu: Originala

en: Multilanguage
eu: Hizkuntz aniztasuna

en: Translation table
eu: Itzulpen taula
