Translation table (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Category
it: Categoria

en: Save
it: Salva

en: Filter
it: Filtra

en: Original
it: Originale

en: Multilanguage
it: Multilingue

en: Translations saved.
it: Salvate le traduzioni.
