Translation table (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Translate
am: ተርጉም
