Translation table (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Save
cy: Cadw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Delete string
cy: Dileu llinyn
