Translation table (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Save
da: Gem

en: Content type
da: Indholdstype

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Languages
da: Sprog

en: Scope
da: Dækning

en: Translate
da: Oversæt

en: Multilanguage
da: Sprog

en: Delete string
da: Slet tekststreng

en: - All -
da: - Alle -

en: Edit translations
da: Redigér oversættelser
