Translation table (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Save
gl: Gardar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Original
gl: Orixinal

en: Languages
gl: Idiomas

en: Translate
gl: Traducir

en: Delete string
gl: Eliminar cadea

en: - All -
gl: - Todo -

en: Edit translations
gl: Editar traducións
