Translation table (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Filter
he: סינון

en: Vocabulary
he: מילון

en: Languages
he: שפות

en: Translate
he: תרגום

en: Multilanguage
he: מרובה שפות

en: Delete string
he: מחיקת מחרוזת

en: - All -
he: - הכל -

en: Edit translations
he: עריכת תרגומים
