Translation table (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Translate
hy: Թարգմանել
