Translation table (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content types
id: Jenis konten

en: Save
id: Simpan

en: Content type
id: Jenis konten

en: Filter
id: Saring

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Original
id: Asli

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Scope
id: Lingkup

en: Translate
id: Terjemahkan

en: Delete string
id: Hapus kata

en: - All -
id: - Semua -

en: Edit translations
id: Edit terjemahan
