Translation table (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Original
ne: असली

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Translate
ne: अनुवाद
