Translation table (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: Delete string
ta: சரத்தினை நீக்குக

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Edit translations
ta: மொழிபெயர்ப்பு திருத்த
