Translation table (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Save
tr: Kaydet

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Original
tr: Orjinal

en: Languages
tr: Diller

en: Translate
tr: Çevir

en: Multilanguage
tr: Çokdil

en: Delete string
tr: Yazı sil

en: Select the languages to display.
tr: Gösterilecek dilleri seçin.

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Edit translations
tr: Çevirileri düzenle
