Translation table (6.x-1.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Save
af: Stoor

en: Filter
af: Filtreer

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Languages
af: Tale

en: Translate
af: Vertaal

en: Delete string
af: Skrap string

en: - All -
af: - Alle -
