Translation table (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Save
fa: ذخیره

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Filter
fa: فیلتر

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Original
fa: اصلی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Translate
fa: ترجمه

en: Multilanguage
fa: چند زبانه

en: Delete string
fa: حذف رشته

en: Translation table
fa: جدول ترجمه

en: Select the languages to display.
fa: انتخاب زبان برای نمایش.

en: - All -
fa: - همه -

en: Edit translations
fa: ویرایش ترجمه‌ها

en: Select the kind of strings to display.
fa: انتخاب نوع رشته برای نمایش.
