Translation table (6.x-1.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Filter
fil: Salain

en: Languages
fil: Mga wika

en: Translate
fil: Isaling-wika
