Translation table (6.x-1.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Languages
ka: ენები

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
