Translation table (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Original
lv: Oriģināls

en: Languages
lv: Valodas

en: Translate
lv: Tulkot

en: Multilanguage
lv: Vairākvalodu

en: Delete string
lv: Dzēst simbolu rindu

en: - All -
lv: - Visi -
