Translation table (6.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
