Translation table (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Save
mn: Хадгалах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Translate
mn: Орчуулах
