Translation table (6.x-1.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Save
nl: Opslaan

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Original
nl: Origineel

en: Languages
nl: Talen

en: Scope
nl: Bereik

en: Translate
nl: Vertalen

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: Delete string
nl: Tekenreeks verwijderen

en: Edit source
nl: Bron bewerken

en: - All -
nl: - Alle -

en: Edit translations
nl: Vertalingen bewerken
