Translation table (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Filter
pl: Filtr

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Original
pl: Oryginał

en: Languages
pl: Języki

en: Scope
pl: Zasięg

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Multilanguage
pl: Wielojęzyczne

en: Delete string
pl: Usuń napis

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Edit translations
pl: Edycja tłumaczeń
